Druhy pokovení: chromování,niklování, (saténové)  mědění, mosazení, zinkování, stříbření,zlacení,vypalovaný NANO-lak,  pískování, tryskání, leštění broušení kovů, plastů,hliníku a jiných slitin.

Kompletní  renovace aut

Rádi bychom Vám nabídli kompletní renovaci aut, včetně karosářských prací, chromování dílů, broušení a leštění lišt a montáže. Máme také zkušenosti s opravou motorů. 

Náš profesionální tým se specializuje na renovaci aut a máme dlouholeté zkušenosti v tomhle oboru. Jsme vybaveni moderním vybavením, abychom mohli poskytnout kvalitní a precizní práci. 

Karosářské práce zahrnují opravy poškození karoserie, odstranění koroze, svařování a další ůpravy. 

Máme bohaté zkušenosti s renovací různých značek a jsme připraveni Vám pomoci s Vaším vozidlem. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám podrobnosti o renovaci Vašeho auta. Rádi Vám poskytneme další informace a připravíme nabídku přizpůsobenou Vašim potřebám. 


Kompletní renovace

Nejprve chemickou cestou stáhneme původní povrch, poté uvidíme předchozí opravy, hloubkovou korozi a jiné nerovnosti na povrchu. Pokud je materiál bez výrazných vad a prohlubní, následuje broušení, leštění a následné pokovení- MĚĎ,NIKL,CHROM.

Pokud jsou na materiálu nějaké vady, které vymizely letitou korozí, nebo u lehkých slitin, jako je hliník či zinek jsme schopni doplnit chybějící části.


NANO- LAK

Je vysoce kvalitní a tenká vrstva laku, který se používá na vyleštěné povrchy. Tento lak se používá také k restaurování dílu, který se vyleští do vysoké lesku, následovně se chemicky vyčistí a poté se restaurovavaný dil nalakuje a vypálí od 120 °C - 160 °C (dle druhu materiálu). Lak je velice odolný vůči povětrnostním podmínkám a nejde na kovu pohledem poznat. 


PÍSKOVÁNÍ-(tryskání)

-Pískování korundem (menší kusy) na počkání, větší kusy do druhého dne.

-Tryskání balotinou - jedná se o jemný dekorativní povrch.

-Cena se určuje dle náročnosti-velikosti materiálu. Velké kusy cca 200 cm jsou náročnější a cena bude nepatrně vyšší

Ošetření vnitřku nádrží  kaučukovou hmotou


Nádrže vyléváme kaučukovou hmotou,  odolává všem palivům, olejům, zředěným kyselinám a zamezuje průsakům vyrezlých nádrží.

Lakované nádrže Vám rádi vylejeme, ale bez záruky na poškození laku - pokud je nádrž děravá může vyteklý odrezovač poškodit lak.

 Nádrže vyléváme zabalené v neprodyšné fólii aby nedošlo k poškrabání nebo poškození.

Nádrž můžete poslat i poštou, po rozbalení Vám zavoláme "diagnózu" a projdeme si společně postup co Vaši nádrž čeká. Ať víte, do čeho jdete.